Zaķu olimpiskais skrējiens atklās 8. Šūpoļu festivālu
30. martā, plkst. 13.00 Siguldas dzelzceļa stacijas laukumā tradicionāli tik atklāts 8. Šūpoļu festivāls ar Zaķu olimpisko skrējienu.
Lieldienu laikā, no 30. marta līdz 1. aprīlim, Siguldā jau astoto reizi notiks Latvijā vienīgais Šūpoļu festivāls, kuru sestdien, 30. martā, plkst. 13.00 tradicionāli atklās Zaķu olimpiskais skrējiens ar startu Siguldas dzelzceļa stacijas laukumā.
Aptuveni kilometru garajā skrējienā no dzelzceļa stacijas līdz Siguldas Svētku laukumam dalībniekiem uzturēt sportisko garu palīdzēs novada leģendārie olimpieši – Andris Šics, Inārs Kivlenieks, Gints Bērziņš un citi.

Skrējienā aicinām piedalīties lielus un mazus skrējējus, jo tas būs jautrs, drošs un ģimenēm draudzīgs. Vienīgais noteikums, lai piedalītos skrējienā, ir ērts apģērbs un zaķa ausis, kuras noteikti ņem līdzi – pašu darinātas vai pirktas, līmētas, krāsotas vai grieztas!

Sasniedzot finišu, Zaķu skrējiena dalībnieki kopā ar Siguldas novada olimpiešiem varēs kārtīgi izvingroties, iesildīties Šūpoļu festivāla baudīšanai, izcīnīt uzvaras olimpiskās olu kaujās un uzgrauzt pa sulīgam olimpiskā spēka burkānam.

Lai festivāla ziedošajam Zaķim nebūtu vientuļi, sadarbībā ar SIA "Yes We Can" komandu Siguldas dzelzceļa stacijas laukumā atcilpos jau otrais Lieldienu objekts – košais garausis Zaķis, kurš ar lielu prieku aicinās festivāla apmeklētājus iemūžināt satikšanos lieliskās fotogrāfijās.

Jau ziņots, ka no 30. marta līdz 1. aprīlim Siguldā norisināsies Lieldienu tradīcijām bagātais Šūpoļu festivāls, kura laikā Siguldas pilsētas galvenajos laukumos būs izvietotas ap 100 šūpoles un vides objekti, ko aplūkot un izmēģināt pastaigu maršrutā Siguldas dzelzceļa stacijas laukums–Svētku laukums. Atsevišķi objekti un šūpoles atradīsies arī citās Siguldas novada teritorijās un iecienītākajās Gaujas Nacionālā parka skatu vietās.

Visus festivāla objektus atrast palīdzēs tīmekļa vietnēs tourism.sigulda.lv, sigulda.lv, siguldasfestivals.lv un sociālo tīklu kontos ievietotā digitālā festivāla karte.

Zaķi šūpojas Siguldā!
Made on
Tilda